Loading
Telefon :
+90 532 336 01 28
Adres :
Fetih Mahallesi, Libadiye Caddesi, Tahralı Sokak, Kavakyeli İş Merkezi, A Blok, Kat;4, Daire;11 Ataşehir/İstanbul  
İnfo@arpmedya.com.tr

Dijital dünyada var olan her projenin bir fikrin sonucu olduğuna ve her fikrin bir nedeni olduğuna inanıyoruz.

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Hem küçük hem de büyük markalar için yaratıcı çözümler geliştiriyor, özgün marka tasarımları oluşturuyor ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Hakkımızda

1993 yılında kurduğumuz A.R.P. Medya ile çeyrek asırı aşkın iş tecrübesine sahibiz. Geçen yıllar içinde birçok sektörde gelişmeleri yakından takip ederek öncü firmalara eşlik ettik ve büyümelerine katkı sağladık. Geleneksel çalışmaların yanında, teknolojik çalışma alanlarında da ilerlemeye devam ettik.

hedeflerimiz

Dünya markalarının yaratılmasında firmaların kendi çabaları elbette göz ardı edilemez ama her büyük firmanın arkasında başarılı bir medya ve reklam ekibi de vardır. A.R.P. Medya olarak hedefimiz 27 yıldır olduğu gibi dünya markası olmak isteyen kurumların çözüm ortağı olmaktır.

değerlerimiz

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz. Başarıya ulaşırken, tüm eylemlerimizde tutarlılık ve güvenilirlik önceliğimizdir. Her projede en yüksek kaliteyi hedefler ve hep daha iyisi için çalışırız.

pexels-ovan-57690

Neler Yaparız?

1
Grafik Tasarım
2
Basılı Materyaller
3
Dijital Pazarlama
4
Web Tasarım ve Yazılım
5
Sosyal Medya Yönetimi
6
Fuar Stand Tasarım ve Uygulama

MÜŞTERİLERİMİZ

Bizimle iletişime
geçin.