Loading

THERMX

Fuarı

FUAR STANDLARI

Fuarlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Birçok sektörde ticari gelişmelere aracılık eden fuarlar artık hem potansiyel müşteriler hem de rakip firmalar için tasarımları yapılan profesyonel pazarlara dönüşmüştür. Artık firmalar fuarlarda fark yaratabilmek ve rakiplerinden öne çıkabilmek için fuar standlarına özel ilgi göstermekteler.

MAXİMA FUAR STAND

Fuar standları arasında en çok dikkat çeken modern stand türü Maxima’dır. Yapboz mantığı ile çalışan ve farklı materyaller kullanılabilen bu stand türünü genellikle büyük ve orta ölçekli işletmeler tercih eder.

MİDEA FUARI

VESTEL FUARI

AHŞAP FUAR STANDI

Ahşap ya da ahşap görünümlü materyallerle üretilen bu standlar estetik açıdan öne çıkmak isteyen firmaların vazgeçilmezidir.  Fuarın içinde dolaşan potansiyel müşterilerinizin doğrudan ilgisini çekecek ve akılda kalıcılığınızı arttıracaktır. 

MODÜLER FUAR STANDI

Ofisinizin bir kopyası olarak tasarlanan Modüler Standlarda amaç alanınızın maksimum verimlilikle kullanılmasıdır. Ofisinizin kopyası olduğu için müşterilerinize ve rakiplerinize kendinizi daha yakından tanıtmanızı sağlayacaktır. Bazı Modüler Stand Sistemlerinde 2 katlı çalışmalar da yapılabilir.

ŞÜKÜR ELEKTRONİK FUARI